Пловдивски адвокат с интересен пост в социалната мрежа Фейсбук:

Предлагаш дзадзики, а таратор не.

Що така бе, братя гърци, толкова не можете ли да разбъркате една порция дзадзики с малко студена вода и да и сложите орехи, копърче и чесън.

Много бъркате, като не го правите в тези жеги. Апропо, някоя друга нация яде ли нещо подобно на нашенския таратор?

Това написа адвокат Стефан Левашки.