С редакцията на Plovdiv24.bg се свърза пловдивчанка, за да разкаже за огромна жестокост към животно, на която с енатъкнала неин познат. Ето какво разказва момчето:
Моля отделете само 3 минути! Това е куче на улица "МЛАДОСТ" 4 е на седем години. Стопаните на това куче са го вързали за изоставена кола ,кучето си личи, че е бито и има рани по него.
Не го хранят и не го напояват с вода, козината му беше сгъстена, което ще рече, че не се поддържа.
Аз и още 3 човека го нахранихме и то беше като не видяло и търсеше още. Бих си го взел за вкъщи, но то се нуждае от по-голямо пространство с двор. Моля ви който има възможност и желание нека да ми пише на лично съобщение и ще го заведа там където трябва. Мерси за отделените минути!!! /Ангел Н. Жуниор/








Hristo Iankov 2
на 24.07.2017 г.
Какъв е този пе*ал да му е*а майката да отида там и да го вържа него за колата и после да го пукна от бои.
Doni Bonkina
на 23.07.2017 г.
Дано си получите заслуженото.....!!!
Lubomira Markova
на 23.07.2017 г.
Изроди
Nataliq Vilmosh
на 23.07.2017 г.
Кучето не е в идеална форма, но определено се преувеличава с цялата драма. Живея от другата страна на улицата и никога не е имало повод, който да привлече вниманието и да наведе на мисълта, че има проблем. Най-малкото щяхме да чуем кучето ако го бяха били. Отделно, че минавам от там непрекъснато и никога не съм виждала кучето. Да не говорим пък, че конкретно в деня бях минавала от там и нямаше абсолютно нищо. Това определено не е система, а инцидентен случай. Наистина има нещо нередно в цялата история и това не е вида на животинката. Проверявайте си нещата преди да пишете "новини". Съжалявам, че не съм в града и не можах да проверя на място нещата още вчера. Проверили са и с кучето всичко е наред, прибрано е, а стопаните го обичат. Има купички за храна и вода. Било е инцидентен случай, но кой ли да провери. Само клеветите хората.
Hristina Dragieva 1
на 23.07.2017 г.
АРЕСТ
Вики Ланеца
на 23.07.2017 г.
Мръсни изперкали боклуци долни!!! Да ви са върне 3и пъти по лошо!!! СЪРМОЛИ
Margarita Ivanova 2
на 23.07.2017 г.
Най-накрая да вкарат в затвора тези изроди,ама то кой по-напред
Яна Колева 2
на 23.07.2017 г.
Младост 4. Пише го в статията, че и снимка има.
И Илиева
на 23.07.2017 г.
Други пък си водят кучетата в един двор на полето между остромила и коматево и ги пускат да се бият.... днес сутринта в 8 бяха 4 коли, носят вода за кучетата и като ни видяха избягаха. 2 пловдивски и 2 бургаски коли. Чуваха се адски скимтенета и лай. Едното куче което видяхме беше догоаржентино - трепереше и с подвита опашка завързано за една кола.
Цветка Атанасова 1
на 23.07.2017 г.
Изроди
Lili Dimitrova 1
на 23.07.2017 г.
Може да се обадите и в съответното РУ има член в НК за не полагане на грижи за гръбначно животно..
Lili Dimitrova 1
на 23.07.2017 г.
Уведомете организациите за защита на животните..
Vencislav Bairev 1
на 23.07.2017 г.
Деиба так проста Балгарска зган и си4ко , цкл йивот институциите 6е ви пренебрегват 6тото сте тартаванска сган и ви е страх да си потарсите правата за които ТАКА ИЛИ ИНА4Е си пла6тат е пумкри , повра6та ми се от вас . . .
Андриян Георгиев
на 23.07.2017 г.
Каква зоо полиция, какъв закон и държава нямаме. Такива да ги осъдят и директно заплатата му да ходи за грижите на кучета в приюти.
Mihaela Borisova
на 23.07.2017 г.
цървули.... трябва да има зоополиция....даже в Индия има организация която се грижи за животните в беда
Соня Емили 1
на 23.07.2017 г.
Пловдивчани или селяндури
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!