Потребител на социалната мрежа Фейсбук сподели призив, след като изгуби мобилния си телефон в Пловдив. Ето какво написа потърпевшият вчера:
"Здравейте! Днес около 13:00 беше загубен телефон (Xiaomi MI10t Pro, като на снимката) в районна на "Каменица" (ул. "Зефир" 4). Впоследствие разбрах, че е намерен.
Искам да кажа на човека, който го е намерил, че е пуснат сигнал в полицията и че ако не ми се предаде на мен, или на полицията до понеделник (07.03), ще се наложи да ми го предаде по съдебен ред.
Призивът ми е да се опитаме да бъдем по-добри хора и да не гледаме да "изкярим", щом имаме възможност. Пожелавам на всички в групата лека и ползотворна вечер!".








Yordan1
на 03.03.2022 г.
Тъжно.
banjo
на 01.03.2022 г.
Към всички които са така по-скептично настроени: Полициятанаистина ги намират телефоните, не е загубена кауза. Дори да са изключени. Може би не знаете, но в дънната платка на смарфоните има CMOS батерия (както при компютрите) и могат да бъдат локализирани дори когато са изключени :)
Rmrmrm
на 01.03.2022 г.
Нали ако съм аз и прочета това.... Направо с чука 1200 удара, включен и в кофата за боклук.... Да му сигнализира в кой контейнер е..... БАХ гу цървула!!!! Един телефон не може да опази, те тръгнали в запас да ни викат.... ХАХАХА...... Как ще опази България този????
ipb
на 01.03.2022 г.
Да си го пазил по-добре. Няма пък да ти го върна. Да ти е за урок за следващия телефон.
Гражданинъ Отсело
на 01.03.2022 г.
Това е като да получиш от умрял писмо ха ха,щом досега не се е свързал с теб няма да е
Recepcionistka
на 01.03.2022 г.
И как разбра,че е намерен? Ами, проследи и човекът и готово. Какво толкова? Много си умен и отворен, един телефон да не можеш да опазиш
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!