Жена видя бележка на входната си врата, отиде до пощенската кутия и не можа да повярва на очите си!

5033

Столичанка сподели добра новина в социалните мрежи. Два месеца, след като изгуби документите си те бяха намерени и върнати от съвестен човек, научи Sofia24.bg. Публикуваме историята й без редакторска намеса:

"Добър вечер група,

Искам само да споделя въодушевлението си за това как все още има свестни и много отзивчиви хора, готови да помогнат на напълно непознат.

Преди близо два месеца си загубих документите на колата. Днес се прибирам и намирам бележка на входната си врата “погледнете си пощата, документи на кола". Отварям и намирам въпросните загубени документи. Естествено след обстойно преравяне на квартирата, колата и всички чанти, накрая се предадох и отдавна си извадих дубликат, НО толкова приятно и мило ми стана, че човек, попаднал на документи (намерени са в жк. Надежда) е дошъл на място до адрес (живея в жк. Света Троица) с цел да помогне и да улесни напълно непознат.

Доброто се предава, бъдете добри", пише жената.

Снимката на бележката можете да видите в галерията ни.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
НИМХ: Температурите няма да паднат скоро
Български автомобил падна в морето на пристанище край Кавала
Витанов: Финансовото състояние на държавата е значително по-тежко...
България държи златна карта: Президентът разкритикува Европейския...
Роми обявиха война на наркодилърите в столицата
Наш черноморски курорт заприлича на Чернобил


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).