Жена е починала в такси, пътувайки към болница

4031

Жена от Сливен  е починала в такси, отивайки към болницата в Сливен, потвърдиха за "Фокус" информирани източници. Те обаче не предоставиха повече подробности. 

Според други източници, жената била принудена да пътува с такси към лечебното заведение, след като  линейка е отказала да я вземе от дома ѝ. Близките ѝ били принудени да търсят транспорт, за да я закарат до болницата, където само констатирали смъртта ѝ.

Починалата е на 63 години, и се  почувствала зле в дома на дъщеря си и зет си във вилната зона на Сливен. Роднините ѝ звънят на тел. 112, но от там отказали да изпратят помощ. 

От Спешния център в Сливен са  обяснили, че служителят е виновен и ще бъде наказан.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Велев: Държавният служител получава значително повече "чисти" пар...
Загиналите две деца на АМ "Тракия" са футболисти от академията на...
Правителството вдига цените на винетките от 1 август
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове


Виж още: