Задържан е синът на избягалия затворник Пелов!

8172
2

Синът на избягалия затворник Владимир Пелов е задържан от полицията. Това съобщи пред журналисти гл. инсп. Николай Симеонов, началник РУ-Ботевград. Малко преди 11 часа днес синът на Пелов беше отведен от полицията. Цяла нощ той е прекарал в районното управление в Ботевград, за да бъде разпитан относно изчезването на баща му. През 2011 г. Пелов-баща отново е избягал от затвора, но е бил открит при близките си в Ботевград.

Именно в тази връзка сега е бил разпитван синът той потегли с полицейски конвой към София, за да се провери съпричастността му към бягството на неговия баща. Показания е дала и майката на беглеца, но е бил освободена Още сутринта главният секретар на МВР Младен Маринов съобщи, че близките на двамата избягали се следят изкъсо, а сега става ясно, че вече се е достигнало до арест.

Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Много дъжд утре, ето в коя част на страната
Изтичане на канализационни води от хотел в морето край "Елените"
След спор за 40 евро: Трима бутнаха мъж от Лъвов мост и го убиха
Нови изпитания за шофьорите по АМ "Тракия", но този път към морет...
Тежка е обстановката на АМ "Тракия"
Камион изгоря край Пампорово


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).