Задържаха поредния педофил, вижте какви ги е вършил с дечица!

8618

Днес, с определение на Търговищкия окръжен съд, е била взета мярка за неотклонение "Задържане под стража“ спрямо 39-годишния Дилян Д. по искане на Окръжната прокуратура в града.

39-годишният мъж е привлечен като обвиняем от прокуратурата за блудствени действия с три деца, както и за склоняване на малолетни да наблюдават клипове с полови сношения, като деянията по член 149, ал. 5 и по член 155б, ал. 1 от НК са извършени като продължавани престъпления.

Жертви на сексуалния насилник са станали две момчета на 6 и на 8 год. и едно момиче на 9 години. Според обвинението престъпленията са били извършени в периода от 1 май до 1 септември тази година. Престъпните действия на Дилян Д. са били улеснени от факта, че децата живеели с насилника в една къща и той е успял да се възползва от това.

До определението на Търговищкия окръжен съд, което подлежи на обжалване пред Апелативния съд във Варна, Дилян Д. е бил задържан под стража за срок до 72 часа с постановление на Окръжната прокуратура в Търговище.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Румен Радев категоричен за минималната заплата, бюджетът започва ...
Пуснаха фалшиво масло Deutsche Markenbutter, пълно с вредни мазни...
Любовна драма със състезателка от националния ни отбор е основнат...
Правителството замразява минималната заплата на 620 евро до 2028 ...
Успешна българска спортистка сложи край на живота си на 32 години...
Знаково лице на ДПС напусна политиката


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).