Вътрешният министър: Основно срещу две политически сили са сигналите за изборни нарушения

3145

Основно две политически сили традиционно привличат внимание по време на изборния процес заради сигналите срещу тях за купуване на гласове. Това каза вътрешният министър Иван Демерджиев в отговор на въпрос на журналисти, предаде репортер на "Фокус"

Припомняме, че вчера след края на изборния ден Демерджиев посочи, че са работили по сигнали срещу различни партии.

"Например в Русе сме работили по сигнал за корпоративен вот, свързан с ГЕРБ-СДС. В Бургас - по сигнал, свързан с ПП-ДБ. В Кърджали работихме по сигнал, който касае ДПС", каза министърът.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
След спор за 40 евро: Трима бутнаха мъж от Лъвов мост и го убиха
Нови изпитания за шофьорите по АМ "Тракия", но този път към морет...
Тежка е обстановката на АМ "Тракия"
Камион изгоря край Пампорово
Блокираха проекта за сградата, която щеше да бъде най-високата на...
България оглави класацията в ЕС по поскъпване на горивата


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).