Вижте какво време ни очаква утре

2216

През нощта ще преобладава ясно и почти тихо време. Утре ще бъде предимно слънчево с разкъсана висока облачност. След обяд над западната половина от страната ще се развива купеста, над Югозападна България - купесто-дъждовна облачност и на места там ще има краткотрайни валежи. На отделни места в планинските райони валежите ще са интензивни и придружени с гръмотевици. Ще духа слаб до умерен вятър от изток-североизток. Максималните температури ще са между 25° и 30°, в Пловдив- около 27°, съобщиха от НИМХ.

По Черноморието ще е предимно слънчево. Ще духа слаб до умерен вятър от изток-североизток. Максималните температури ще са 22°-24°. Температурата на морската вода е 20°-22°. Вълнението на морето ще е 2-3 бала.

Над планините ще преобладава слънчево време. След обяд над масивите от Западна България ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност и на места ще има краткотрайни, временно интензивни валежи и гръмотевици. Ще духа умерен вятър от юг-югоизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 18°, на 2000 метра - около 11°.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Много дъжд утре, ето в коя част на страната
Изтичане на канализационни води от хотел в морето край "Елените"
След спор за 40 евро: Трима бутнаха мъж от Лъвов мост и го убиха
Нови изпитания за шофьорите по АМ "Тракия", но този път към морет...
Тежка е обстановката на АМ "Тракия"
Камион изгоря край Пампорово


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).