Вече трети път хващат чалгаджийката Дебора пияна зад волана! Сега едва ли ще й се размине!

6208
5

Вчера е бил третият път, в който фолкаджийката Дебора е хваната пияна зад волана. Предишните й изцепки са от 2016-а и през 2024-а година. Това стана ясно по време на брифинг, даден от районния прокурор Мария Маркова и комисар Марин Димитров - началник отдел "Охранителна полиция и КАТ" към ОД на МВР – Бургас, предаде репортер на Burgas24.bg.  

Дебора ще бъде задържана за срок до 72 часа. Утре прокуратурата ще поиска пред Районен съд Поморие постоянна мярка "Задържане под стража“. Към момента, спрямо фолкаджийката, е предявено обвинение за това, че в условията на повторност, управлява  МПС с алкохол в кръвта над 1.2 промила, след като вече е била осъждана за същото престъпление. В случай, че съдът признае Дебора за виновна по така предявеното обвинение и от факта, че деянието е извършено по време на изпитателния й срок, то тя ще лежи в затвора – ще изтърпи наложената й последна присъда от една година и новата за последното й провинение.

Предполага се, че автомобилът се е движел и по АМ "Тракия“ - малко преди инцидента е подаден сигнал от граждани за рисково движение по магистралата на автомобил със същия регистрационен номер.

Чист късмет е, че шестгодишното дете на певицата е било обезопасено в защитно столче и не е пострадало. В другия автомобил е пътувало семейство от Молдова, също с двегодишно дете. По чудо инцидентът се е разминал само с материални щети.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (5)
Още новини от Национални новини:
Президентът Йотова: 24 май не е носталгия, а бъдеще
Кола призрак се появи на магистрала "Тракия" от нищото
МВР с мощна спецоперация, провериха над 15 хиляди автомобила за д...
Ден на траур в Благоевград след фатален инцидент с непълнолетни
Думите на победителя в "Хелс Китчън" за 24 май, с които спечели с...
Иван Демерджиев с ултиматум към полицията след трагедията в Благо...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).