Двама души са се самоубили в столичния квартал Люлин. Телата им са открити около 6 ч. сутринта вчера, предаде "24 часа".   

Самоубилите се са на 19 и 25 г. По първоначални данни те са се хвърлили от 8-ия етаж на жилищен блок.

От СДВР обясниха, че към момент не се разследва убийство.