Украинка с мотор нацели патрулка до "Екшън аквапарк" в Слънчев бряг

3220
10

В петък около 17.30 часа на кръстовището до "Екшън аквапарк" в Слънчев бряг мотоциклет "КТМ 390 Дюк", с украинска регистрация, управляван от 34-годишна неорганизирана украинска туристка, влязла в България на 8 юли, се блъска в предната дясна част на служебен полицейски автомобил, ползван от служители на бургаската жандармерия.

След това, променяйки траекторията си, се блъска в паркиран в дясната част на пътното платно автомобил "Форд Торнео Конект", с бургаска регистрация, собственост на мъж от Несебър.

От пътния инцидент е пострадала украинката, която с открита фрактура на капачката на дясното коляно, е обработена в болница "Бургасмед" и освободена по нейно желание.

Водачката е тествана за употреба на алкохол, като пробата е била отрицателна.

Виж коментарите (10)
Още новини от Национални новини:
Много дъжд утре, ето в коя част на страната
Изтичане на канализационни води от хотел в морето край "Елените"
След спор за 40 евро: Трима бутнаха мъж от Лъвов мост и го убиха
Нови изпитания за шофьорите по АМ "Тракия", но този път към морет...
Тежка е обстановката на АМ "Тракия"
Камион изгоря край Пампорово


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).