16-годишен ученик се гръмна с газов пистолет тази сутрин. Инцидентът е станал малко преди 10 часа в района  на бл. 55 в "Изгрев", вход 5, съобщиха за Burgas24.bg от полицията.

Момчето заявило пред униформените, че със свой приятел е открилo пистолета в градинка в комплекса. Оръжието обаче гръмнало като нанесло повърхностно нараняване в областта на лявата половина на главата на младежа. Той е откаран в бургаска и е болница без опасност за живота