Тони-Стрелата: Двигателят на новия парламент ще бъдат Харвардските момчета

5060
2

Рокерите са свободни в изборите си. Нека такива да са и новите избраници- да взимат свободно решенията в името на народа. Призивът е на рокера Тони-Стрелата пред Нова Нюз. По думите му важно е новите управляващи да не забравят, че са избрани от народа да му служат. 

"Двигателят на новия парламент ще бъдат Харвардските момчета от "Продължаваме промяната". За съжаление ГЕРБ вероятно ще се окажат спирачката. Завоите в политиката не са лошо нещо. ИТН трябва да направят такъв и да не смятат, че са единствени в парламента. Същото важи и за "Възраждане" които сега помирисват политиката", коментира той. 

Рокерът призова новото НС да пламти от дебати в полза на страната.

Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Велев: Държавният служител получава значително повече "чисти" пар...
Загиналите две деца на АМ "Тракия" са футболисти от академията на...
Правителството вдига цените на винетките от 1 август
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове


Виж още: