Столичани спират по улицата посред нощ, не могат да повярват какво виждат на ключов булевард
Военна техника привлече вниманието на столичани снощи. Читател на Sofia24.bg ни изпрати интересни кадри от центъра на София. Действието се развива на бул. "Тодор Александров", а това, което виждате на видеото, е част от репетицията за военния парад на 6 май.
Естествено шеговитите коментари не липсват, а от видеото се вижда, че пешеходци се спират да огледат внимателно военната техника, която преминава по булеварда.
Среднощната генерална репетиция приключи малко преди 23 ч. и движението в центъра на столицата вече е възстановено.
Повече можете да видите във видеото.
Този браузър не поддържа видео елемента.