Стана ясно кои са жертвите на двойното убийство в столицата

4428

Майка и син са жертвите на пожара в столичния квартал "Банишора". От Спешна помощ потвърдиха за bTV, че когато са отишли на сигнала за пострадали при пожар, са констатирали смъртта на двама – мъж и жена.

Жената е била на около 80 г., а мъжът на 60.

Припомняме, че жестоко двойно убийство, прикрито с пожар, беше разкрито от екип от криминалсти. По неофициална информация има задържан.

В полунощ на 10 октомври е получен сигнал за пожар в кв. "Банишора". След потушаването на пламъците, огнеборците се натъкнали на силно обгорените тела на мъж и жена с неустановена все още самоличност. Разследващите установили, че пожарът е умишлен.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Български автомобил падна в морето на пристанище край Кавала
Витанов: Финансовото състояние на държавата е значително по-тежко...
България държи златна карта: Президентът разкритикува Европейския...
Роми обявиха война на наркодилърите в столицата
Наш черноморски курорт заприлича на Чернобил
Двама мъже са между живота и смъртта след брутални сцени на наш п...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).