След преследване заловиха пореден автомобил с мигранти на АМ "Тракия"

1970

След преследване заловиха пореден автомобил с мигранти. Мигрантите са заловени в района на Драгоман. Чужденците са били 10 по информация на МВР.

Преследването на автомобила с мигранти започва в района на "Траянови врата". Екипите на МВР опитват да спрат лек автомобил, в който се предполага, че има мигранти, но го изпускат при Вакарел и започва преследване. 

Колата се отклонява през Нови хан, след което е засечена на северната скоростна тангента. Преследването предизвика огромни задръствания в района на АМ "Тракия" и "Църна маца". 

При залавянето на автомобила с незаконни мигранти няма пострадали.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
НИМХ: Температурите няма да паднат скоро
Български автомобил падна в морето на пристанище край Кавала
Витанов: Финансовото състояние на държавата е значително по-тежко...
България държи златна карта: Президентът разкритикува Европейския...
Роми обявиха война на наркодилърите в столицата
Наш черноморски курорт заприлича на Чернобил


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).