Симпатизанти и депутати от ГЕРБ се събраха пред прокуратурата
Симпатизанти и депутати от парламентарната група на ГЕРБ се събраха през прокуратурата в знак на подкрепа на лидера на политическата формация Бойко Борисов, предаде репортер на "Фокус".
Днес той беше призован на разпит в Софийската градска прокуратура по разследването, известно като "Барселонагейт".
Борисов е получил и втора призовка - за разпит във Върховната касационна прокуратура по сигнал за твърдения за корупция и злоупотреба с власт.