Сигнал за бомба в Софийския районен съд, евакуираха сградата!
Евакуираха сградата на Софийския районен съд заради сигнал за бомба.
Сигналът е подаден в 08:30 часа, потвърдиха за Sofia24.bg от МВР. Всички са изведени и сградата се проверява.
Евакуираха сградата на Софийския районен съд заради сигнал за бомба.
Сигналът е подаден в 08:30 часа, потвърдиха за Sofia24.bg от МВР. Всички са изведени и сградата се проверява.