Шестима са пострадали при верижната катастрофа на АМ "Тракия", съобщиха за "Фокус" от ОДМВР-Стара Загора.

Към 14.00 часа днес е получен сигнал за пътнотранспортно произшествие на аутобана в района на 217-ия километър.

По първоначална информация същото е между три коли. Оказва се медицинска помощ на шестима души. Водачите са тествани за употреба на алкохол, отчетен е отрицателен резултат.