Русенка даде 8000 лева на "Доктор Николов", късно разбра каква глупост е сътворила

6839
3

Възрастна русенка стана поредната жертва на телефонните измамници, след като даде 8000 лева на престъпниците. Това съобщиха от полицията в крайдунавския град. Преди няколко дни 83-годишната жена получила обаждане от мъж, който се представил за "Доктор Николов". Той обяснил, че трябва да се плати спешно в Здравната каса медицинска операция на очите на дъщеря му, която пострадала при битова злополука - взривен бойлер. 
Възрастната жена изпълнила дадените по телефона указания. Приготвила парите, увила ги в найлонова торбичка и ги дала на непознат пред входа на блока. Полицията призовава да бъдем внимателни при телефонни обаждания с искания за пари. По случая се води следствие.

Виж коментарите (3)
Още новини от Национални новини:
Велев: Държавният служител получава значително повече "чисти" пар...
Загиналите две деца на АМ "Тракия" са футболисти от академията на...
Правителството вдига цените на винетките от 1 август
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове


Виж още: