Разбиха колата на репортер от БНТ
Криминалният репортер на БНТ Иво Никодимов тази сутрин откри колата си разбита. Постът му във Фейсбук за минути събра десетки коментари.
От това, че най-вероятно са наркомани, търсещи нещо по седалките до това, че Никодимов вероятно е засегнал нечии интереси с репортажите си.
През 2017 г. журналистът бе нападнат в Борисовата градина и бе лекуван във Военно-медицинска академия, а през 2020 г. получи заплаха по вайбър да не ходи повече там, за да не му се случи нещо подобно, припомня "24 часа".