Първата жена на Ласкин проговори за "разправиите" с Алекс Сърчаджиева

25857

Има ли война за наследството на Иван Ласкин? Според някои публикации в пресата – роднините на покойния актьор са се сдърпали за имотите и парите му, но бившата му съпруга отрече това. Театралната звезда Мирослава Гоговска е категорична, че сред близките на Васко да Гама от село Рупча цари мир и разбирателство. 

"Нямаме никакви разправии с Алекс Сърчаджиева. Как може изобщо да се пише, че сме се сдърпали?! Грехота е! Не възнамерявам да споделям повече, тъй като не искам да обслужвам медиите", обяви за "Уикенд" експоловинката на отишлия си от цироза талант. Тя е майка на първородната му рожба Люба, която вече е над 20-годишна красавица. 

Голямата щерка на Ласкин присъства в края на миналата седмица на помена му в Карабунар редом до мащехата си Сашка и полусестра си София. Трогателният сбор се проведе в неделя в ловната база в Карабунар, а поводът беше 49-ият рожден ден на без време отишлия си артист. На събитието присъстваха стотина от най-близките хора и сътрапезници на Иван, сред които Димитър Ковачев - Фънки, Юлиян Константинов, Андрей Слабаков и др. Лееше се червено вино, а вкусната храна за гостите бе приготвил Ути Бъчваров.

"Ласкин ми беше много, много близък. Бяхме състуденти в първи курс на ВИТИЗ, работили сме доста заедно, а той пое от мен и Иво Сиромахов и предаването ни в радиото. Лично аз го направих ловец, въведох го в тези среди... Беше човек с прекрасно чувство за хумор. На 10 март щеше да навърши 49 години и затова решихме с неговата ловна дружинка да спретнем едно незабравимо парти за ЧРД", коментира кулинар №1 на БНТ.

Васко да Гама си отиде от този свят на 6 януари, след като години наред не жалеше черния си дроб и го товареше с преработката на огромни количества алкохол. През 2018-а той лежа няколко пъти по клиники заради цирозата си, като най-тежките му кризи бяха през есента и в началото на зимата. 

Месеците септември и октомври Иван прекара във Втора градска, където успяха да го позакрепят, но скоро след изписването си отново се влоши и пак беше хоспитализиран. През декември Иван бе десетина дни пациент на "Пирогов", а навръх Коледа го настаниха във ВМА. Във Военно-медицинска академия определиха състоянието му като изключително тревожно и поставиха артиста в изкуствена кома, за да дадат възможност на организма му да се стабилизира. Подобрение обаче не настъпи и се стигна до летален изход.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
След спор за 40 евро: Трима бутнаха мъж от Лъвов мост и го убиха
Нови изпитания за шофьорите по АМ "Тракия", но този път към морет...
Тежка е обстановката на АМ "Тракия"
Камион изгоря край Пампорово
Блокираха проекта за сградата, която щеше да бъде най-високата на...
България оглави класацията в ЕС по поскъпване на горивата


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).