Простреляха четирима души пред Народния театър в София

3591

Четирима души пострадаха при стрелба с въздушна пушка пред Народния театър в София. Сред ранените има и бременна в шестия месец жена. За щастие травмите им са леки.

Уцелената компания предполага, че атаката е дошла от съседна сграда, заради това че свирели на площада и вдигали шум.

Около 23.00 часа в петък вечерта по традиция пред Народния театър се събират компании музиканти. Свирят на ударни инструменти и китари. Артистичните младежи обаче стават мишена на неизвестен стрелец. Четирима получават рани от въздушна пушка. Една от тях е бременната Снежинка Илиева.

Пострадалите имат предположения, но не и доказателства откъде е дошла стрелбата. Всичките били с лице към единствената сграда, в която живеят хора.

Четиримата пострадали са подали жалби за стрелбата срещу тях. Нямат обаче очаквания стрелецът да бъде открит.



Източник: ProBG
Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Как две седмици без пазаруване свалиха цените до земята
ГЕРБ избира нови общински ръководства
Бивш шеф на КАТ: При две сериозни нарушения шофьорите отново да д...
Промоциите в "Кауфланд", "Лидл" и "Билла" под заплаха заради нови...
Мощна градушка край Седянковци, вижте как снегорин чисти пътя
Важно предупреждение от наша банка: Фалшиви обаждания целят достъ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).