Призив към шофьорите по АМ "Тракия": Отбивайте през Нова Загора и Сливен
Читатели на "Фокус" предупреждават шофьорите, движещи се към морето по АМ "Тракия", да използват обходен маршрут.
Призивът им е след като стана ясно, че преди детелината за Сливен-Ямбол пламна ремарке на камион.
"Може да отбивате през Нова Загора. От Сливен ще можете пак да се качите на магистралата", съветва наш читател.
От Агенция "Пътна инфраструктура" допълват, че движението в двете посоки е ограничено, а шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост по обходния маршрут през Нова Загора и Сливен в двете посоки.
Този браузър не поддържа видео елемента.