Превозвачи блокираха "Кулата"

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
13:13 / 02.09.2020
2344
Превозвачи блокираха граничния пункт "Кулата" на границата с Гърция. Причината- затворените от гръцка страна останали гранични пунктове.

Ситуацията там в момента е спокойна. Около 40 души са се събрали на протеста. Той е охраняван от много полицаи. Целта е пътят да не бъде блокиран.

Както вече ви информирахме превозвачите настояват граничен пункт "Илинден – Ексохи" да бъде отворен възможно най-бързо. Те са принудени да заобикалят през "Кулата" и така губят много пари. За момента уверението на гръцките власти е пунктът да отвори на 7 септември. Протестиращите обаче не са сигурни, че това ще се случи.

А дали пътят към Гърция ще бъде затворен, предстои да стане ясно по-късно.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Пламен Павлов: Този ден трябва да бъде официален празник в Българ...
Близо 700 военни ще преминат през парада на 6 май, техника няма д...
Енергийният министър: От 1 юли ще има нов начин за определяне на ...
Външно с важно предупреждение след ракетни удари на хутите срещу ...
Арестуваха Пешо Калашника в "Студентски град"
Един от най-добрите ни криминалисти за убийството на Маги: Нещо д...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).