Полицията в Перник: Има вече 39 сигнала, но засега момчето не е установено

1385

Все още няма и следа от изгубеното 12-годишно момче в Перник. Това стана ясно на брифинг на полицията в града. Детето е в неизвестност вече четвърти ден.

Александър се търси на територията на цялата страна. Има вече и 39 сигнала, но засега момчето не е установено. От полицията в Перник обясниха, че се преглеждат всички камери постоянно, за да може по-бързо да се открие детето.

Сигналите са различни, поясниха от областната полиция.

"Обаждат се граждани, които мислят, че са видели детето. Има сигнали от цяла България. Има сигнали от хора, които мислят, че притежават определени способности. За да може да ни помогнат, те се опитват да ни насочат. Тези сигнали също се проверяват. Няма значение кой подава сигнал, той ще се провери“, казаха от полицията в Перник.

Сигналите са различни, поясниха от областната полиция, съобщи bTV.

"Обаждат се граждани, които мислят, че са видели детето. Има сигнали от цяла България. Има сигнали от хора, които мислят, че притежават определени способности. За да може да ни помогнат, те се опитват да ни насочат. Тези сигнали също се проверяват. Няма значение кой подава сигнал, той ще се провери“, казаха от полицията в Перник.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
НИМХ: Температурите няма да паднат скоро
Български автомобил падна в морето на пристанище край Кавала
Витанов: Финансовото състояние на държавата е значително по-тежко...
България държи златна карта: Президентът разкритикува Европейския...
Роми обявиха война на наркодилърите в столицата
Наш черноморски курорт заприлича на Чернобил


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).