Полицаи нахлуха в кабинет, закопчаха много пиян лекар (ВИДЕО)

12323

Пиян лекар беше задържан по време на дежурство в столичния квартал "Сухата река". Негови пациенти подали сигнал на телефон 112 снощи. Дошлите полицаи установили, че алкохолът в кръвта на дежурния д- р Ангел Асенов, е 1.27 промила, съобщи Нова тв. Първоначално лекарят отказвал да даде проба и се държал агресивно с полицаите. Той е задържан за 24 часа и ще му бъде повдигнато обвинение за хулиганство. А чакащите пациенти са прегледани от друг лекар на медицинския център. 
"Малко съм шокиран. За първи път имаме подобен инцидент изобщо, за първи път виждам лекар в такова състояние. Организирали сме този кабинет от 15 години, подобен инцидент не сме имали. Затова ни дойде малко като шок. Но, честно казано, трудно намираме хора, които имат желание да работят в такъв кабинет", заяви Атанас Пелтеков, управител на медицинския център "Вигор".


Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Велев: Държавният служител получава значително повече "чисти" пар...
Загиналите две деца на АМ "Тракия" са футболисти от академията на...
Правителството вдига цените на винетките от 1 август
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове


Виж още: