Почина мъж, скачал за кръста на Йордановден

9722
1

На 9 януари 2020 г., около 13.30 ч., в парк "Свети Георги Победоносец" в Берковица при обход на обслужваната територия служителите на група за охрана на обществения ред установили в тревната площ 42-годишен местен жител, който лежал в безпомощно състояние. Това съобщиха от ОДМВР-Монтана. Извикан е екип на Филиал за спешна медицинска помощ-Берковица.

Пострадалият е приет в МБАЛ "Д-р Стамен Илиев" в Монтана, с опасност за живота, където по-късно е починал. На местопроизшествието е извършен оглед и са разпитани свидетели. Към момента е установено, че е водил скитнически начин на живот и на Йордановден е участвал при ваденето на кръста. По случая е назначена аутопсия. Образувано е досъдебно производство по чл. 129, ал. 1 от НК.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: