Пловдивско присъствие на честванията по повод 138 г. от създаването на Военноморския флот

5472

Народният представител от ГЕРБ-Пловдив област бе сред официалните гости на церемонията по награждаване на военнослужещи и цивилни служители по случай празника на Военноморските сили във Варна. Със заповед на областния управител на Варна отличилите се военни бяха наградени с грамоти и плакет за отлично изпълнение на функционалните задължения и по случай 138-та годишнина от създаването на Военноморските сили на България. По време на официалната церемония генерал Попов, който е председател на Комисията по отбрана в парламента, връчи на Военноморските сили почетна монета на Народното събрание.

За съпричастност към съхраняване на историята и традициите на военния ни флот, командирът на ВМС контраадмирал Митко Петев удостои с Адмиралтейска грамота Стоян Пасев - областен управител на Варна, Иван Портних - кмет на Варна и Негово високопреосвещенство Варненски и Великопреславски митрополит Йоан.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Много дъжд утре, ето в коя част на страната
Изтичане на канализационни води от хотел в морето край "Елените"
След спор за 40 евро: Трима бутнаха мъж от Лъвов мост и го убиха
Нови изпитания за шофьорите по АМ "Тракия", но този път към морет...
Тежка е обстановката на АМ "Тракия"
Камион изгоря край Пампорово


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).