Пловдивчанка купи от магазин за месо колбас, който се оказа пълен с червеи

12031
2

На шокираща и изключително неприятна находка се е натъкнала пловдивчанка след пазаруване в магазин от популярна верига. Потърпевшата сигнализира за случая в редакцията на Plovdiv24, като предостави и видео материал.

На публикуваните от нея кадри ясно се вижда как малки червеи “щъкат" вътре в колбас, който жената е купила за семейството си. 

"Ето какво ядем! Попаднахме на наденица, пълна с малки червеи“ – пише възмутената клиентка.

Жената споделя, че е втрещена от липсата на адекватен контрол върху храните, след като е възможно в магазини, включително и в големи вериги, да се продават продукти с живи паразити.

Според българското и европейското законодателство храните не трябва да съдържат паразити, насекоми, ларви или други живи организми, които могат да са опасни за здравето.

Всеки продукт трябва да бъде безопасен за консумация и да преминава през строг контрол.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Велев: Държавният служител получава значително повече "чисти" пар...
Загиналите две деца на АМ "Тракия" са футболисти от академията на...
Правителството вдига цените на винетките от 1 август
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове


Виж още: