Петима души са пострадали при тежката катастрофа от тази сутрин на АМ "Тракия", съобщиха от МВР.

Сигналът за пътния инцидент е подаден малко след 8.30 часа днес. Лек автомобил е самокатастрофирал при 21 км на АМ "Тракия" в посока София. Пострадалите са транспортирани в болнични заведения.

От АПИ съобщиха, че движението на мястото на катастрофата вече е възстановено.