Перничанинът, който грабна чек от 100 бона, си купи мотор
Победителят от "Хелс китчън" Станислав осребри част от наградата, която получи от шеф Виктор Ангелов.
Мускулестият сладкар грабна чек за 100 бона. А немалка част от парите Станислав брои за чисто нов мотор, пише "България Днес".
Перничанинът е фен на бързите скорости и купува мощен звяр, с който да шпори из родните пътища.