ПТП между кола и пловдивски автобус в Созопол

2582

В събота около 15 часа на пътя Приморско – Бургас - в района на разклона за магазин "Лидъл" в Созопол, лек автомобил "Опел Комбо", с турска регистрация, управляван от 48-годишен турски гражданин, предприема ляв завой, като не пропуска и допуска ПТП с насрещно движещия се автобус "Ивеко Маго", с пловдивска регистрация, управляван от 69-годишен мъж от Пловдив.

След катастрофата в УМБАЛ – Бургас са откарани пътуващите в опела двама младежи – синове на водача - на 16 и 21 години. Двамата са получили контузии по ръцете. Те са прегледани и освободени за домашно лечение.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Много дъжд утре, ето в коя част на страната
Изтичане на канализационни води от хотел в морето край "Елените"
След спор за 40 евро: Трима бутнаха мъж от Лъвов мост и го убиха
Нови изпитания за шофьорите по АМ "Тракия", но този път към морет...
Тежка е обстановката на АМ "Тракия"
Камион изгоря край Пампорово


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).