Отвори първият хотел на кораб у нас

8710

Като град на първите неща  Русе отново предлага нещо уникално на своите гости – единствения към момента хотел на кораб в България. Той отвори врати на борда на кораба "София“, където се намира и популярният вече ресторант "Crazy Fish“.

Каютите се намират на два етажа, като една част от тях са с гледка към реката, а други – към града. В момента работят тези, които гледат към Дунава. Те са автентични – такива, каквито са били, когато корабът "София“ е плавал по реката, но с подобрена визия и обновени санитарни възли, пише РусеМедиа.

Настаняването в единичните е на цена от 70 лв., а в двойните на цена 90 лв. В сравнение с цените на хотелските стаи в Русе са съвсем достъпни.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Шофьорите по междуселищни линии ощетени: Не получават условията н...
КНСБ: Щом големите вериги магазини поддържат до 35% надценки в Ге...
Радев заплаши чуждите вериги: Излизате от България, ако не спазва...
Ралица Асенова: Колко дупки има в люка на кемпера?
Революция при пенсиите до края на годината: Сами ще избираме дохо...
Голяма промяна в "Кауфланд България"


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).