Отново шофьор праши в аварийната на АМ "Тракия": Нужно ли е такова бързане?
"Нужно ли е такова бързане!?". Това написа българин в голяма Фейсбук група. Коментарът му е във връзка с поредния шофьор, който си позволява да кара с бясна скорост в аварийната лента на магистралата.
"Добре, че нямаше аварирало МПС, за да не стане поредната новина в медиите", пише още човекът.
Шофирайте внимателно и отговорно!
Повече можете да видите във видеото.
Този браузър не поддържа видео елемента.