Отиде си бивш кмет, общественик и индустриалец

3643

Днес на 84 годишна възраст е починал дългогодишният кмет на Община Казанлък, деен общественик и индустриалец Стефан Дамянов. Това съобщават на официалната страница на местната администрация.

В годините на своето управление той положи основите на европейския облик на Казанлък и нито за миг не престана да мисли, работи и помага за развитието на града и населените ни места. Стефан Дамянов беше изключителен визионер със собствен почерк в това, което правеше. Неговите далновидност и перспективност го отличаваха от мнозина. Той беше и ще остане изключително авторитетна личност, дълбоко свързана с нашата община. Човек с огромна енергия и всеотдайност, с които работеше и милееше за Казанлък, се казва още в съобщението на Общината.

Поклонението в негова чест ще се проведе утре, 16 февруари, от 11:00 до 13:00 часа в зала "Иван Милев". В 13:30 ч. ще бъде опелото пред Ритуалната зала в Гробищен парк - Казанлък.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Туристка от Великобритания: Цените в Слънчев бряг са шокиращи
Машина спасява удавници на наш южен плаж
Имотният пазар в България с феномен, невиждан от 2008 година
Приключи един от ремонтите по АМ "Тракия"
Българинът все по-често търси работодател, който предлага допълни...
Новата вълна туристи променя хотелския бизнес в България


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).