От полицията съобщиха, че машинист на влака София - Варна е пострадал при пожара
Влакът София - Варна се запали след гара Каспичан. От полицията посочиха, че има пострадал машинист на влака, а три вагона са изгорели, съобщи NOVA.
Припомняме, че сигналът е получен малко след 19:30 часа. Пламъците се виждали от автомагистрала "Хемус". По първоначални данни няма пострадали пътници. Всички хора са свалени от вагоните.Към мястото пътуват три противопожарни екипа от Шумен и два от Нови пазар. При необходимост ще бъдат насочени още сили към мястото.
Този браузър не поддържа видео елемента.