Огромна пушилка на АМ "Тракия"!
Камион се е запалил на 29 километър на АМ "Тракия". Това съобщи читател на "Фокус". Както се вижда и от видеото товарът гори и се е разпилял в аварийната лента.
Не се съобщава за задръстване и пострадали.
Шофирайте внимателно!
Този браузър не поддържа видео елемента.