Областният управител на Русе Анатоли Станев упражни правото си на вот, отне му под две минути

1647

По-малко от две минути отне на областния управител на Русе Анатоли Станев гласуването на днешните предсрочни парламентарни избори. Той упражни правото си на вот в 3-а секция в Професионалната гимназия по дървообработване и вътрешна архитектура "Йосиф Вондрак“. Там той гласува с машина и отбеляза, че процесът е значително по-бърз отколкото с хартиена бюлетина.

"Днес упражних едно от своите основни конституционни права и това ме кара да се чувствам удовлетворен, защото знам, че така моето мнение е чуто“, заяви Станев. Той отново призова русенци да излязат и да гласуват през днешния ден, защото именно техният глас е този, който определя посоката на развитие на страната ни през следващите години. "Апатията няма да реши проблемите, пред които сме изравяни. Необходимо е да сме по-активни“, допълни още Станев.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Български автомобил падна в морето на пристанище край Кавала
Витанов: Финансовото състояние на държавата е значително по-тежко...
България държи златна карта: Президентът разкритикува Европейския...
Роми обявиха война на наркодилърите в столицата
Наш черноморски курорт заприлича на Чернобил
Двама мъже са между живота и смъртта след брутални сцени на наш п...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).