Нов страховит инцидент на АМ "Тракия", поломени са мантинели и огради

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (1)
16:22 / 04.03.2025
7519
За нов тежък инцидент на автомагистрала "Тракия" съобщиха от пресцентъра на МВР.

В района между 104-ти и 105-ти километър тир, управляван от български гражданин, в платното за София губи управление над МПС-то, преминава през разделителните мантинели, после и през цялото платно в посока за Пловдив, след това и през оградата и спира в полето.

В резултат на удара голямо парче мантинела прегражда пътното платно. Благодарение на бързите действия на екип на МВР Пазарджик, който пристига на мястото, мантинелата е била преместена.

Движението временно е било спряно, а в момента се регулира от униформени служители. То е възстановено в аварийната и основната ленти по посока за Пловдив.

Шофьорът е добре, няма сериозни травми и наранявания. Шофирайте с повишено внимание в този участък!

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Арестуваха известен фолк певец
Ад на магистрала "Тракия"!
Meteo Balkans с пълна прогноза за месец май
Доц. Наталия Киселова: Скандал може да стане от най-малкото
Промени в здравните досиета на българите
Много студена сутрин ни очаква


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).