Нечовешко! Майка хвърли бебенцето си в Арда, източиха Водното огледало
Водното огледало в Кърджали беше източено тази сутрин, за да бъде намерен труп на бебе. По първоначална информация детенцето е родено вчера в квартал "Боровец". Часове след раждането майката изхвърлила бебето във Водното огледало на река Арда, предаде "24 Родопи". За случая е съобщено от кърджалийската болница, където вчера е постъпила млада жена, родила часове по-рано. Медиците сигнализирали полицията. Трупът на бебето все още не е открит.