Настимир Ананиев: Заков е подготвен за този пост

2401

"Трябва да използваме плюсовете на НАТО за подобряване капацитета на българската армия, не е проблем да се отпуснат средства. Не виждам проблем да има сили на алианса у нас. С тях се повишава капацитета на българската армия". Това заяви за Нова нюз Настимир Ананиев, депутат от "Продължаваме промяната".

По думите му e важно лидерството в този военен момент.

"Ние сме от 18 години в НАТО, а не сме разгърнали възможностите, които можем да получим от тях. Има координация и механизъм за вземане на решения в коалицията", разкри той. И допълни, че няма голяма драма в смяната на номинацията за министър на отбраната. А Драгомир Заков е подготвен за този пост.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
"Унизително е да си шофьор в България": Гневен разказ от ада на "...
Кошмарът за шофьорите, пътуващи до Пловдив, няма край
НИМХ съобщи за времето през следващото денонощие
Отварят ремонтирания участък на "Тракия" край Пазарджик, огранича...
Свръхпопулация на огромни пеперуди в Пловдив и още редица градове...
Oбмислят прогресивни данъци за собствениците на повече от едно жи...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).