Нашенка: Това клипче е за тези, които непрекъснато пишат колко е мръсно морето ни

79768
12

Това клипче е за тези, които непрекъснато пишат колко е мръсно нашето море. Това написа българка онлайн, видя Sofia24.bg. Кадрите са от южния плаж в Китен и са снимани тази сутрин.

Не закъсняха и негативните коментари. Ето какво пишат хората:

"Оттук се усеща мирисът на канал и отходни води от близкият хотел!";

"Хора, недейте показва, че от тълпите не се търпи! Да хващат за Гърция и Турция и ние да си дишаме тука. Само ще ви кажа, че има голяма разлика преди и след сезон и това е от мърлячите дето все циврят по Фейсбук";

"Това, че е бистра не означава, че е чиста по състав. Аз в морето не влизам изобщо, защото винаги имам здравословни проблеми, без значение колко е бистра водата...";

"Черноморието е пълен лайнарник. Фен съм му, но тази година бях за последно там!!!".

Повече можете да видите във видеото.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (12)
Още новини от Национални новини:
Велев: Държавният служител получава значително повече "чисти" пар...
Загиналите две деца на АМ "Тракия" са футболисти от академията на...
Правителството вдига цените на винетките от 1 август
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове


Виж още: