Нашенка: Това клипче е за тези, които непрекъснато пишат колко е мръсно морето ни

79765
12

Това клипче е за тези, които непрекъснато пишат колко е мръсно нашето море. Това написа българка онлайн, видя Sofia24.bg. Кадрите са от южния плаж в Китен и са снимани тази сутрин.

Не закъсняха и негативните коментари. Ето какво пишат хората:

"Оттук се усеща мирисът на канал и отходни води от близкият хотел!";

"Хора, недейте показва, че от тълпите не се търпи! Да хващат за Гърция и Турция и ние да си дишаме тука. Само ще ви кажа, че има голяма разлика преди и след сезон и това е от мърлячите дето все циврят по Фейсбук";

"Това, че е бистра не означава, че е чиста по състав. Аз в морето не влизам изобщо, защото винаги имам здравословни проблеми, без значение колко е бистра водата...";

"Черноморието е пълен лайнарник. Фен съм му, но тази година бях за последно там!!!".

Повече можете да видите във видеото.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (12)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: