На 49 години внезапно почина бившият футболист Николай Донев

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
17:36 / 17.10.2019
32113
На 49-годишна възраст е починал внезапно бившият футболист на ЦСКА Николай Донев, съобщи страницата на горнооряховския "Локомотив", където също мина част от кариерата му. Донев е роден на 29 април 1970 г. За родния си клуб ЦСКА има 9 шампионатни мача без отбелязан гол в периода 1990-1991 година.

Тогава игра и срещу германския "Байерн" в осминафинали за КЕШ. С черно-бялата фланелка на горнооряховския клуб играе от 1991 до 1994 в 31 двубоя и има 1 отбелязан гол. Донев е играл още за русенския "Дунав", "Академик" (Сф), в Швеция и на Малдивите. Племенник е на легендарния играч и треньор на ЦСКА Аспарух Никодимов.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Симеон Дянков коментира приемането ни в еврозоната
Учител пред "Фокус" за 24 май: Езикът е оръжие, което преобръща с...
Доц. Георги Лозанов: Трудно ми е да си представя, че вече няма ка...
Първият час в училище ще започва в 9.00 часа
Между Кричим и Девин е страшно
Киселова: Нека с гордост и почит се преклоним пред безсмъртното д...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).