Мъже си избират "безплатни" обувки от входове на блок

3376
1

Русенец показа двама мъже, които обикалят по етажите във вход "Д" на блок "Крали Марко" в квартал "Родина".

На кадри, заснети от него, се вижда как единият от тях пробва маратонки, оставени пред входната врата на жилище.

"Нещо не им харесаха моите маратонки", коментира г-н Златев.

Кадри от охранителната камера във входа са заснели ясно лицата на двамата "клиенти".

"Така изчезнаха и едни работни маратонки на мъжа ми", споделя потърпевша гражданка.

"И на мен ми свиха по 1 чифт Reebok и Puma преди няколко години пред вратата на апартамента на пъпа на центъра...явно са уцелили размера!", сподели друга, писа Dunavmost.com.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Велев: Държавният служител получава значително повече "чисти" пар...
Загиналите две деца на АМ "Тракия" са футболисти от академията на...
Правителството вдига цените на винетките от 1 август
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове


Виж още: