Мъж загина в страшна катастрофа, помлените шофьори са в болница!

14012
6

На пътя София-Варна, на територията на община Търговище, на км 245+790/в близост до заведение "Фисека", правоспособният водач Д. Р., на 28 години, от Варна, управлявайки лек автомобил "Сузуки Суифт" с варненска регистрация, при движение на прав участък е навлязъл в лентата за насрещно движение и се е блъснал във "Фолксваген Голф" с монтанска регистрация, собственост и управляван от правоспособния водач Л. К., на 28 г., от Монтана. 
Това съобщиха от ОД МВР Търговище. В резултат на пътния инцидент на място е починал пътувал в лекия автомобил "Сузуки" 47-годишен мъж от Варна. Двамата водачи са настанени за лечение в МБАЛ-Търговище с множество наранявания. По случая е образувано досъдебно производство. Катастрофата е станала снощи около 21,35 часа.

Виж коментарите (6)
Още новини от Национални новини:
Велев: Държавният служител получава значително повече "чисти" пар...
Загиналите две деца на АМ "Тракия" са футболисти от академията на...
Правителството вдига цените на винетките от 1 август
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове


Виж още: