Младо българско семейство се радва на пета рожба

4783

Семейство Александрови от Русе са заедно от 8 години, а вече имат 5 деца. Александър на 7, Любов на 5, Давид на 4, Павел на 2 и новороденият им пети син - Борис. Той е студент, а тя оперна певица.

"Вече с нетърпение го очакват да го видят, да се грижат, да помагат. Много обичат своите братя и сестра. Това и нас ни ощастливява и ни окрилява и се чувстваме сплотени“, заяви пред bTV Божена Александрова, многодетна майка.

Божена е оперна певица, а Давид е студент по право. Живеят в Русе и работят за демографската криза в България.

"Много хора си казват, че може би е много трудно, дори невъзможно. Виждаме, че това е голяма радост за нашия дом, за тях. Живеят много забавно, с много игри. Така, че за нас семейството е, когато има много деца, стига да има тази възможност“, казва многодртният баща Давид Александров.

За нормалното протичане на раждането се погрижи доц. Д-р Дорина Асенова в екип с д-р Лещарска.

"Беше действително удоволствие. Винаги е гордост, когато ти се падне такава двойка на млади, смели, умни българи, които са решили да борят демографската криза“, коментира доц. д-р Асенова.

Семейство Александрови нямат намерението да спират дотук с децата и се надяват да имат шанс да имат и шесто дете.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Български автомобил падна в морето на пристанище край Кавала
Витанов: Финансовото състояние на държавата е значително по-тежко...
България държи златна карта: Президентът разкритикува Европейския...
Роми обявиха война на наркодилърите в столицата
Наш черноморски курорт заприлича на Чернобил
Двама мъже са между живота и смъртта след брутални сцени на наш п...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).