Мистерия! 19-годишни близнаци откарани в Спешното в безпомощно състояние!

9600

19-годишни близнаци от Бургас са откарани в Спешното в безпомощно състояние, съобщиха за Burgas24.bg от полицията. В 15.39 часа днес в Първо РУ- Бургас е получено съобщение от 50-годишна бургазлийка за това, че при прибирането си у дома, разположен на ул. "Цар Симеон", установила, че единият от двамата й синове - близнаци на 19 години, е в безпомощно състояние. Своевременно към адреса се отправили полицейски патрули и екип на спешна помощ. Младежът е откаран в УМБАЛ- Бургас за получаване на медицинска помощ.

Малко по-късно - в 16.10 ч. в Първо РУ- Бургас е получено съобщение за това, че в района на ул. "Ген. Гурко" 8 /до подземната улица/ в безпомощно състояние е открит млад мъж /вторият близнак /. Същият бил с нараняване в областта на главата, вероятно получено при падането на земята. Потърпевшия също е откаран в УМБАЛ- Бургас.

Към момента медиците извършват изследвания за установяване на точното здравословно състояние на двамата 19-годишни бургазлии. По последни данни, здравословното състояние и на двамата е стабилно. Работата по случая продължава от служители на Първо РУ - Бургас.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Много дъжд утре, ето в коя част на страната
Изтичане на канализационни води от хотел в морето край "Елените"
След спор за 40 евро: Трима бутнаха мъж от Лъвов мост и го убиха
Нови изпитания за шофьорите по АМ "Тракия", но този път към морет...
Тежка е обстановката на АМ "Тракия"
Камион изгоря край Пампорово


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).