Министър Богданов разкритикува КЗП

2732
1

Не сме доволни от работата на Комисията за защита на потребителите. Това заяви във Варна министърът на икономиката и индустрията Богдан Богданов, предаде репортер на Varna24.bg.

При средно 13 жалби към работата й на годишна база, през миналата година сме получили 78, стана ясно още от думите му.

"Има ръст и от страна на сигнали от бизнеса. Има и случаи на репресии. Подали сме ги към компетентните органи", каза още министър Богданов.

"Комисията не работи като един екип. Надяваме се членовете да бъдат сменени, още повече в контекста на присъединяването на България към еврото. Това обаче става с решение на Министерския съвет", обясни още министър Богданов.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Велев: Държавният служител получава значително повече "чисти" пар...
Загиналите две деца на АМ "Тракия" са футболисти от академията на...
Правителството вдига цените на винетките от 1 август
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове


Виж още: